Ile kosztuje wybielanie zębów za granicą?

Choć koszt gabinetowego wybielania zębów lampą wydaje się stosunkowo wysoki, w rzeczywistości w Polsce ceny należą do najniższych. Za profesjonalne rozjaśnianie szkliwa znacznie drożej trzeba zapłacić w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy USA, a ceny potrafią osiągnąć kilkukrotność stawek przyjętych w polskich gabinetach. Wyjątkowo drogo jest na Wyspach Brytyjskich, gdzie koszt wybielania zębów lampą może osiągnąć nawet 800£ (niemal 4000zł). Na szczęście są też placówki, gdzie wybielanie zębów jest tańsze: w londyńskim The Smile Studio koszt zabiegu to 595£ (3000zł), a w Queen Square Clinic w Bristolu zapłacimy 570£.

Wysoki jest także koszt zabiegów w USA: według danych portalu Dental Education ceny wybielania zębów w amerykańskich gabinetach rozpoczynają się od 500$, co w przeliczeniu daje ponad 1600zł. Podobne dane podaje portal CostHelper, według którego średni koszt wybielania gabinetowego to 650$ (2000zł). Taka jest cena zabiegu u dr Colleen Watson w Cosmetic & General Dentistry w Peekskill niedaleko Nowego Jorku, porównywalną kwotę zapłacimy w Meadows Dental Group w Quebec. Zbliżone są ceny zabiegu w Australii: w Sydney Dental Aesthetic & Implants koszt wybielania gabinetowego to 600$ (1900zł), nieco taniej jest w Dental Longue, gdzie za wybielanie lampą Zoom! Zapłacimy 545$. Są też placówki, gdzie koszt zabiegu jest znacznie niższy: w klinikach Teeth Whitening by Sia (klinika posiada placówki w Sydney, Bondi Junction i Castle Hill) za wybielanie lampą zapłacimy 280$, czyli niecałe 900zł. Wyższe są natomiast ceny w Cosmic Smile Dental (999$, czyli niemal 3200zł) i w All Day All Night Dentist w Sydney, gdzie zabieg z użyciem lampy Zoom! Kosztuje 950$.

 

  

 

 

 

 

White Room Centrum Wybielania Zębów zajmuje się poprawą uśmiechu swoich klientów. Nieważne czy jest to rozmowa kwalifikacyjna, ceremonia zakończenia szkoły, ślub czy inne wydarzenie, czy też po prostu chcesz mieć piękny uśmiech. Posiadając piękne, białe zęby zyskasz na pewności siebie. Możesz mieć biały uśmiech już dziś, stosując wybielanie zębów akceleratorem Beyond Polus. Wybielanie Beyond jest uznawane za najbezpieczniejsze oraz najbardziej efektywne wybielanie zębów na świecie. Ciesz się z zabiegu wybielania zębów specjalnie dopasowanego do Ciebie. Pokaż swoje nowe białe zęby i piękny uśmiech. Jeśli szukasz wiadomości na temat wybielanie zębów w gabinecie, domowe wybielanie zębów czy produkty do wybielania w aptece takie jak płyn wybielający, pasta wybielająca do zębów czy nić dentystyczna, jesteś we właściwym miejscu.