Akcelerator Beyond Polus

 

              Nowy akcelerator Beyond Polus™ oparty jest na technologii LightBrigde™ (ang. Świetlny most) zaprojektowanej przez naukowców firmy Beyond Dental & Health. Ta wyjątkowa a pozwala na dostarczenieświatła z bardzo silnej żarówki halogenowej o mocy 150W oraz światła zdrugiego źródła, którym są specjalne diody LED.

 

              Akcelerator oraz żele Beyond™ posiadają medyczne certyfikaty CE, FDA oraz ISO i są jednymi z najbardziej bezpiecznych na rynku stomatologicznym.

 

              Akcelerator wybielania Beyond Polus™  otrzymał maksymalną ocenę 5+, oraz 98% zaakceptowanych przypadków klinicznych od Dental Advisor, amerykańskiej instytucji oceniającej urządzenia oraz materiały stomatologiczne. Produkty otrzymały również nagrodę Editors Choice Award przyznaną przez tą samą instytucję.

 

 

 

 

Technologia LightBridge

 

              Akcelerator Beyond™Polus łączy w sobie technologię halogenową oraz technologie LED, aby dostarczyć użytkownikowi jak najlepsze rezultaty. Zaawansowany system filtrujący składający się z 150000 włókien światłowodowych służy jako most między dwoma źródłami światła. Usuwa on całe szkodliwe ciepło i promieniowanie ultrafioletowe (UV) z potężnego halogenu przed zrównaniem się tego źródła z 12 niebieskimi diodami LED. Wynikiem jest połączone światło, którego długość fali całkowicie pokrywa niebieskie spektrum, co dostarcza pacjentowi efektywne i dokładne wybielanie.

 

 

 

 

 

 

 

Żel wybielający Beyond

              Żel wybielający Beyond™ oparty na nadtlenku wodoru ma za zadanie utleniać przebarwienia, które znajdują się w strukturze zęba. Reakcja, jaka zachodzi w trakcie trwania zabiegu jest całkowicie bezpieczna i nie różni się niczym od tej używanej przez stomatologów od wielu lat, jedynie zaawansowana formuła żelu oraz specjalne światło emitowane przez akcelerator Beyond™ powodują, że czas utleniania trwa zaledwie od 24 do 45 minut, a uzyskane rezultaty są zdecydowanie lepsze od innych metod.

 

 

White Room Centrum Wybielania Zębów zajmuje się poprawą uśmiechu swoich klientów. Nieważne czy jest to rozmowa kwalifikacyjna, ceremonia zakończenia szkoły, ślub czy inne wydarzenie, czy też po prostu chcesz mieć piękny uśmiech. Posiadając piękne, białe zęby zyskasz na pewności siebie. Możesz mieć biały uśmiech już dziś, stosując wybielanie zębów akceleratorem Beyond Polus. Wybielanie Beyond jest uznawane za najbezpieczniejsze oraz najbardziej efektywne wybielanie zębów na świecie. Ciesz się z zabiegu wybielania zębów specjalnie dopasowanego do Ciebie. Pokaż swoje nowe białe zęby i piękny uśmiech. Jeśli szukasz wiadomości na temat wybielanie zębów w gabinecie, domowe wybielanie zębów czy produkty do wybielania w aptece takie jak płyn wybielający, pasta wybielająca do zębów czy nić dentystyczna, jesteś we właściwym miejscu.