Najczęściej zadawane pytania

 

 

1. Kto może poddać się zabiegowi wybielania akceleratorem Beyond Polus™?

 

            Beyond Polus™ daje fantastyczne rezultaty wybielania u każdego pacjenta. Zabieg jest najbardziej skuteczny u pacjentów z przebarwieniami spowodowanymi spożywaniem barwiących produktów spożywczych (m.in. czerwone wino, kawa, herbata) oraz paleniem papierosów. Zabieg jest również skuteczny dla zębów z przebarwieniami tetracyklinowymi, fluorozowymi oraz pojawiającymi sie wraz z wiekiem. Wybielanie nie może być wykonywany u osób, które mają reakcje alergiczne na utleniacze, żywice, glikole. Zabiegowi nie mogą sie również poddawać kobiety w ciąży i karmiące matki,osoby ze znacznym uszkodzeniem szkliwa oraz osoby poniżej 16 roku życia.

 

 

2. Dlaczego wybielanie zębów metodą Beyond Polus™ jest lepsze od wybielania w domu?

            Istnieje wiele sposobów na wybielanie zębów. Niektóre osoby postępują bardzo nierozsądnie, próbując wybielić swoje zęby w sposób bardzo tani ale zarazem niebezpieczny dla szkliwa (np. sodą oczyszczoną, solą, węglem czy cytryną). Wybielanie zębów metodą Beyond Polus™ odbywa się pod pełną kontrolą lekarza, który został przeszkolony w kwestii wybielana naszą metodą. Przed przystąpieniem do zabiegu stomatolog ocenia stan szkliwa oraz zabezpiecza wszelkie ubytki zębów. Cały zabieg trwa ok. 60 minut i polega na trzykrotnym nałożeniu żelu wybielającego BEYOND™ oraz naświetleniu go specjalną lampą – akceleratorem Beyond Polus™. Po jednej wizycie pacjent może cieszyć się pięknym, białym uśmiechem. Krótki czas przeprowadzania zabiegu w porównaniu z np. wybielaniem nakładkowym stanowi też istotny czynnik, dzięki któremu wielu pacjentów decyduje się właśnie na takie wybielanie zębów .

 

 

3.  Jak bardzo wybielą się moje zęby po zabiegu?

            Efekt wybielania zależy w dużej mierze od intensywności oraz rodzaju i źródła Twoich przebarwień. Zabieg akceleratorem Beyond Polus™ jest stworzony do tego, aby osiągnąć najlepszy z możliwych rezultatów. Średni rezultat na akceleratorze Beyond Polus™ to ok. 9-10 odcieni. Porozmawiaj z naszym specjalistą na temat Twoich oczekiwań co do zabiegu wybielania, a pomoże nam to w dobraniu odpowiedniego programu wybielania, dostosowanego do Twoich potrzeb.

 

 

4. Jak długo utrzyma się efekt wybielania?

 

            Jest to zróżnicowane u każdego człowieka i zależy od Twojej diety i stylu życia, jednak efekt utrzymuje się zazwyczaj około dwóch lat. Okresowe zabiegi podtrzymujące efekt wybielania zalecane są pacjentom, którzy spożywają regularnie kawę, kolorowe jedzenie i picie, oraz dla palących papierosy. W utrzymania efektu wybielania bardzo pomocne są pasty Pearl White oraz wybielający płyn do płukania Beyond™. Stosując te produkty podtrzymujące, możesz zachować efekt nawet przez kilka lat.

 

 

5. Czy system Beyond Polus wybieli moje korony i licówki?

 

            Zabieg wybielania może wybielić jedynie naturalne zęby i nie zmieni koloru koron porcelanowych, licówek ani wypełnień kompozytowych.

 

 

6. Mam na górze martwą dwójkę, czy ona również zostanie wybielona?

 

            Barwa zębów martwych z reguły różni się od koloru pozostałych zębów. To, że ząb jest martwy, nie jest przeciwwskazaniem do wybielania, jednak po zabiegu kolor zęba martwego (choć będzie jaśniejszy, niż przed zabiegiem), może odbiegać od koloru pozostałych zębów. Warto jednak zasięgnąć bezpłatnej porady specjalisty w  White Room Centrum Wybielania Zębów , który zaproponuje najbardziej korzystne rozwiązanie.

 

 

7. Mam 2 sztuczne jedynki, pozostałe zęby są naturalne. Czy mogę wybielić sobie zęby metodą Beyond™?

 

            Oczywiście. Wszystkie zęby naturalne zostaną wybielone, jednak sztuczne nie zmienią swojego koloru. Po zabiegu wybielania należy liczyć się z koniecznością wymiany sztucznych zębów na nowe, bielsze.

 

 

8. Czy istnieje minimalna granica wieku, krórą należy osiągnąć, aby móc poddać się profesjonalnemu zabiegowi wybielania?

 

            W związku z tym, że w okolicach 16. roku życia kończy się proces mineralizacji naszych zębów, zaleca się wykonywanie zabiegu dopiero po ukończeniu 16. lat.

 

 

9. Jak długo trwa zabieg Beyond Polus™?

 

            W większości przypadków, zabieg wykonywany akceleratorem Beyond Polus™ trwa 30 minut, jednak 3 cykle trwające 15 minut (na jednej wizycie) dają najlepsze rezultaty. Doliczając czas, który jest potrzebny na przygotowanie pacjenta, maksymalny czas trwania zabiegu nie powinien przekroczyć 75 minut.

 

 

10. Czy wybielanie jest bezpieczne?

 

            Tak, zabieg Beyond Polus™ jest w 100% bezpieczny. System Beyond Polus™ ma zaawansowany system filtracji światła, dzięki któremu całkowicie zlikwidowane jest wydzielanie ciepła i promieniowanie UV, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo, redukując ryzyko wystąpienia nadwrażliwości zębów w trakcie i po zabiegu.

 

 

11. Czy wybielanie osłabi moje zęby?

 

            Liczne badania dowodzą, że składniki preparatu wybielającego nie naruszają struktury zęba i są całkowicie bezpieczne dla szkliwa. Udowodniono również naukowo, że użycie zimnego światła w procesie wybielania niszczy szkodliwe bakterie w jamie ustnej, co wpływa korzystnie na jej zdrowie.

 

 

12. Czy wybielanie zębów w White Room Centrum Wybielania Zębów  jest bolesne?

 

            Z reguły zabieg jest zupełnie bezbolesny. Jedynie w sporadycznych przypadkach może pojawić się delikatna wrażliwość w trakcie, lub po zabiegu. Dolegliwość ta mija po maksymalnie 24 godzinach.

 

 

13. Jak mam dbać o mój biały uśmiech po zabiegu?

 

            Przez przynajmniej 48 godzin po zabiegu zalecana jest tzw. "biała dieta", optymalnie należy ją stosować ok. 7-14 dni. Należy w tym czasie powstrzymać się od palenia papierosów oraz spożywania kawy, herbaty, soków, czerwonego wina i innych kolorowych napojów oraz jedzenia. Należy również unikać kolorowych płynów oraz kolorowych past do higieny jamy ustnej.

 

 

14. Czy przed wybielaniem muszę mieć wyleczone zęby?

 

            Przy wybielaniu Beyond Polus™ zęby powinny być wyleczone, jeśli wystepują niewielkie ubytki to na czas zabiegu  zabezpieczane są specjalną żywicą. Założenia nowych i wymiany dotychczasowych wypełnień można dokonać po zabiegu wybielania.

 

 

15. Czy należy przed wybielaniem zrobic piaskowanie, a jeżeli tak, to czy możliwe jest piaskowanie i wybielanie w jednym dniu?

 

            Jeśli chodzi o piaskowanie zębów przed wybielaniem,  to polecamy ten zabieg aby poprawić efekt wybielania. Jeśli już klient się na niego zdecyduje, należy wówczas odczekać od 7 do 14 dni przed poddaniem się zabiegowi wybielania. Warto mieć jednak swiadomość, że przeprowadzenie piaskowania przed wybielaniem zębów może wpłynąć na wrażliwość zebów po zabiegu wybielania.  Najlepiej umówić się w naszym Centrum Wybielania Zębów i poprosić o konsultację ze stomatologiem. Może się okazać, że piaskowanie jest zupełnie niepotrzebne.

 

 

16. Za miesiąc biorę ślub, kiedy najlepiej będzie wybielić moje zęby?

 

            Proponujemy nie zwlekać z zabiegiem do ostatniej chwili. W związku z białą dietą oraz stabilizowaniem się koloru, zabieg należałoby wykonać najpóźniej 2 tygodnie przed ślubem. Po co w tym najważniejszym dniu zaprzątać sobie głowę tym, co wolno, a czego nie wolno jeść na przyjęciu weselnym?

 

 

17. Dlaczego zabiegi w White Room są takie tanie?

 

            Nasza działalność oparta jest na wybielaniu zębów, aby zachęcić klientów do korzystania z tej usługi, chcemy być również konkurencyjni cenowo. Dzięki dużej ilości zakupionych materiałów jesteśmy w stanie negocjować lepsze stawki z dostawcami niż pojedynczy gabinet stomatologiczny. Z drugiej strony, część gabinetów celowo zawyża ceny zabiegów oferując jednocześnie przestarzałą technologie, co według nas nie jest uczciwe w stosunku do klientów.

Ceny za zabieg systemem Beyond Polus™ w Europie Zachodniej kształtują się na poziomie 250-400€

 

 

18. Noszę na zębach aparat ortodontyczny, na szczęście niedługo mi go zdejmą. Chcę sobie od razu wybielić zęby, aby mieć równe i białe. Czy są ku temu jakieś przeciwwskazania?

 

            Jeśli masz więcej niż 16 lat, nie jesteś w ciąży, ani nie karmisz piersią, wówczas jedynym przeciwwskazaniem jest to, że nie można wybielić zebów od razu. Od momentu zdjęcia aparatu ortodontycznego należy odczekać przynajmniej 6 tygodni, przed poddaniem się zabiegowi wybielania.

 

 

19. Czy moje zęby wybielą się na wymarzony przeze mnie kolor?

 

            Niestety, nie zawsze kolor zębów po wybielaniu będzie idealnie odpowiadał temu wymarzonemu. Wszystko uzależnione jest od tego, jaki będzie kolor zębów przed wybielaniem oraz w jaki sposób Twoje zęby będą reagowały na środek wybielający. Jedno jest pewne, zęby po wybielaniu są znacznie jaśniejsze od koloru wyjściowego.

White Room Centrum Wybielania Zębów zajmuje się poprawą uśmiechu swoich klientów. Nieważne czy jest to rozmowa kwalifikacyjna, ceremonia zakończenia szkoły, ślub czy inne wydarzenie, czy też po prostu chcesz mieć piękny uśmiech. Posiadając piękne, białe zęby zyskasz na pewności siebie. Możesz mieć biały uśmiech już dziś, stosując wybielanie zębów akceleratorem Beyond Polus. Wybielanie Beyond jest uznawane za najbezpieczniejsze oraz najbardziej efektywne wybielanie zębów na świecie. Ciesz się z zabiegu wybielania zębów specjalnie dopasowanego do Ciebie. Pokaż swoje nowe białe zęby i piękny uśmiech. Jeśli szukasz wiadomości na temat wybielanie zębów w gabinecie, domowe wybielanie zębów czy produkty do wybielania w aptece takie jak płyn wybielający, pasta wybielająca do zębów czy nić dentystyczna, jesteś we właściwym miejscu.