Porównanie z innymi metodami wybielania

 

            Wybielanie zębów stało się bardzo konkurencyjnym rynkiem. Macie Państwo wybór pomiędzy systemem Beyond Polus™ Polus a innymi popularnymi technikami takimi jak: szyny wybielające wykonane przez stomatologa, produkty dostępne w aptece, wybielanie w gabinecie oparte na lampach LED.

 

Szyny wybielające wykonane przez stomatologa dają dobre, długotrwałe rezultaty, lecz wymagają długiego czasu stosowania. Żel, który ma niskie stężenie bardzo długo penetruje szkliwo oraz zębinę, wymagane jest, aby żel pozostawał w kontakcie z zębami przez kilka godzin dziennie w ciągu kilku kolejnych dni. Niestety długotrwały kontakt z żelem wybielającym, nawet o niskim stężeniu, może spowodować długotrwałą silną wrażliwość trwającą nawet kilka dni. Co więcej, żel niedokładnie jest oddzielony od dziąseł i może powodować znaczne ich podrażnienie. Pacjent, który chce poddać się wybielaniu szynami wybielającymi musi posiadać w pełni wyleczone zęby, gdyż nie ma możliwości założenia tymczasowej ochrony na niewyleczone ubytki, które nie mogą pozostawać w kontakcie z żelem wybielającym. W systemie BEYOND™ istnieje możliwość zastosowania tymczasowej ochrony tzw. płynnego koferdamu, który zabezpiecza pęknięcia, odsłonięte szyjki, ubytki klinowe oraz innego rodzaju braki szkliwa na czas zabiegu, tak aby można było wszystko spokojnie zaleczyć po wybielaniu. Osoby decydujące się na szyny wybielające muszą mieć wyleczone wszystkie zęby i liczyć się z długotrwałą terapią.

 

Gotowe szyny wybielające typu "Boil and Bite" dostępne są w aptekach czy drogeriach dają stosunkowo dobre rezultaty, lecz nie powinny być stosowane bez uprzedniej konsultacji z dentystą. Niestety, w odróżnieniu do szyn wykonanych przez stomatologa, bardzo często nie dopasowują się one dokładnie do powierzchni zębów, przez co preparat może swobodnie wypływać z szyny. Może to powodować silne podrażnienia tkanek miękkich, jak również bóle żołądka spowodowane połykaniem preparatu.

 

Produkty domowe, dostępne w sklepach czy aptekach, nadają się w głównej mierze do podtrzymania rezultatów, jednak nie mogą być porównane do profesjonalnego wybielania wykonanego przez stomatologa. Co więcej, nie wszystkie produkty są dobrej jakości. Zachęcamy więc Państwa do zakupu markowych produktów BEYOND™ dla podtrzymywania rezultatów. Wiele konkurencyjnych produktów nie posiada nawet odpowiedniej certyfikacji dopuszczającej do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

Niestety wielu stomatologów używa obecnie lamp LED do wybielania zębów. Tanie lampy LED dają dużo słabsze rezultaty wybielania, przez co aby uzyskać te same rezultaty co z systemem Beyond Polus™ może być wymagane kilka powtórzeń.

 

Polsat Cafe oraz Gala - w programie "Fabryka Urody" zęby są wybielane za pomocą akcelaratora Beyond Polus.

TVN - 10 listopada 2010 roku w programie "Między Kuchnią a Salonem" wybielanie metodą Beyond

              Link: http://mks.plejada.pl/40017,hollywoodzki-usmiech-dla-naszego-widza,aktualnosc.html

 

 

Sukces- nr 2/247 Luty 2011

White Room Centrum Wybielania Zębów zajmuje się poprawą uśmiechu swoich klientów. Nieważne czy jest to rozmowa kwalifikacyjna, ceremonia zakończenia szkoły, ślub czy inne wydarzenie, czy też po prostu chcesz mieć piękny uśmiech. Posiadając piękne, białe zęby zyskasz na pewności siebie. Możesz mieć biały uśmiech już dziś, stosując wybielanie zębów akceleratorem Beyond Polus. Wybielanie Beyond jest uznawane za najbezpieczniejsze oraz najbardziej efektywne wybielanie zębów na świecie. Ciesz się z zabiegu wybielania zębów specjalnie dopasowanego do Ciebie. Pokaż swoje nowe białe zęby i piękny uśmiech. Jeśli szukasz wiadomości na temat wybielanie zębów w gabinecie, domowe wybielanie zębów czy produkty do wybielania w aptece takie jak płyn wybielający, pasta wybielająca do zębów czy nić dentystyczna, jesteś we właściwym miejscu.