Metody wybielania w WhiteRoom™

Wybielanie zębów występuje kiedy zębina, znajdująca się bezpośrednio pod szkliwem, poddana jest działaniu preparatów wybielających. Kiedy związek ten przechodzi przez szkliwo, przebarwienia znajdujące się w zębinie utleniają się, pozostawiając bielszy kolor, który widzimy przez przezierne szkliwo.

Przez lata spożywamy kolorowe jedzenie, pijemy kawę lub herbatę czy też palimy papierosy, przez co zęby zaczynają ciemnieć.

Regularne mycie może usunąć część przebarwień powierzchownych na szkliwie, lecz te, które spenetrowały głęboko strukturę zęba są trudne do usunięcia w zwykły sposób.

Zabiegi wybielania stosowane w White Room są dostosowane indywidualnie do każdego do pacjenta.

Stosujemy metody:

- jednowizytowe

- podtrzymujące do stosowania w domu przez pacjenta

 

Wybielanie gabinetowe / jednowizytowe /

 Metoda gabinetowa  polega na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na   powierzchnię  zębów,  a   następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora.

Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora Beyond Polus™ zwiększa szybkość   przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny.

 Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje   błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są     rozbijane na mniejsze i utleniane.

Efektem wybielania są lśniące, białe zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.

Zabieg w White Room jest całkowicie bezpieczny, wykonywany przez lekarza stomatologa. Zęby po wybielaniu  stają się "bardziej chłonne" dla barwiących substancji / konieczność stosowania białej diety /a trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życiu pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.

 

Wybielanie nakładkowe /podtrzymujące/

Nocne / dzienne / wybielanie nakładkowe to metoda wybielania zębów w pełni bezpieczna o skuteczności sięgającej około 90%.
Pozwala wybielić zęby o kilka odcieni w ciągu kilku dni. Usuwa przebarwienia jedynie z zębów – wszystkie wypełnienia, uzupełnienia protetyczne oraz korony nie zmieniają pod jej wpływem swojego koloru.
Dlatego też zaleca się wybielanie zębów za pośrednictwem tej metody przed wykonaniem ostatecznych wypełnień kompozytowych, koron, czy licówek, by móc dopasować ich barwę do tej osiągniętej po zabiegu wybielania zębów.
Warunkiem uzyskania najlepszych efektów jest również odczekanie dwóch tygodni w celu zagwarantowania optymalnego czasu na ustabilizowanie się koloru zębów.
 
Jak wygląda zabieg?
Kuracja wybielania zębów rozpoczyna się od pobrania wycisku zębów pacjenta, w celu stworzenia specjalnej plastykowej nakładki, wykonanej z miękkiego materiału, w której następnie umieszcza się żel do wybielania.
Tak przygotowaną szynę, która na następnej wizycie jest precyzyjnie dopasowywana, zakłada się na noc. Lekarz instruuje Pacjenta jak prawidłowo należy to zrobić. Żel należy nakładać na wewnętrzną powierzchnię przednich ścianek nakładki, by wybielaniu poddać przednią część zębów – widoczną dla innych osób.
 
Jaki jest efekt zabiegu?
Po zabiegu zęby są wybielone nawet o kilka odcieni. Efekt zabiegu jest bardzo trwały. Można się nim cieszyć nawet kilka lat, przy założeniu jednak, że Pacjent ograniczy spożycie kawy, herbaty, ciemnych soków owocowych i palenie papierosów.
Zabieg może zostać powtórzony w celu ponownego osiągnięcia doskonałej bieli zębów.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

White Room Centrum Wybielania Zębów zajmuje się poprawą uśmiechu swoich klientów. Nieważne czy jest to rozmowa kwalifikacyjna, ceremonia zakończenia szkoły, ślub czy inne wydarzenie, czy też po prostu chcesz mieć piękny uśmiech. Posiadając piękne, białe zęby zyskasz na pewności siebie. Możesz mieć biały uśmiech już dziś, stosując wybielanie zębów akceleratorem Beyond Polus. Wybielanie Beyond jest uznawane za najbezpieczniejsze oraz najbardziej efektywne wybielanie zębów na świecie. Ciesz się z zabiegu wybielania zębów specjalnie dopasowanego do Ciebie. Pokaż swoje nowe białe zęby i piękny uśmiech. Jeśli szukasz wiadomości na temat wybielanie zębów w gabinecie, domowe wybielanie zębów czy produkty do wybielania w aptece takie jak płyn wybielający, pasta wybielająca do zębów czy nić dentystyczna, jesteś we właściwym miejscu.