Preparaty do wybielania kupuj tylko w aptece lub drogerii.

 

 

 Domowe systemy o szybkim działaniu stosuj nie częściej niż raz na pół roku.

 

 

Pamiętaj, że krwawienie dziąseł oraz odsłonięte szyjki zębowe to przeciwskazanie do wybielania.

 

 

U uczuleniowców mogą wystąpić: pieczenie, ból, ślinotok. Należy wówczas zrezygnować z  wybielania.

 

 

Dostępne preparaty nie dają niestety szansy na wybielenie protez, koron, mostów, implantów, licówek, czy wypełnień – można je jedynie wymienić .

   

                                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

JAK WYBIELIĆ UŚMIECH?

          Naturalna barwa zębów jest uwarunkowana genetycznie, podobnie jak kolor włosów czy oczu. Nie masz na nią wpływu, ale możesz powstrzymać, a nawet odwrócić proces ciemnienia i żółknięcia zębów związany z upływem czasu.

          Pierwszym krokiem w tym kierunku powinno być wyleczenie próchnicy i stanów zapalnych w obrębie dziąseł. Dopiero wtedy możemy zająć się wybielaniem zębów na własną rękę lub u stomatologa. Jakie metody możesz wypróbować i czym nalezy kierować się przy ich wyborze?

 

PASTY WYBIELAJĄCE

                  E

          Każda z nich ma w składzie krzemionkę (silica lub hydrated silica) mechanicznie ścierającą zanieczyszczenia szkliwa. Drugim ważnym składnikiem jest enzym wybielający – zwykle oksydaza glukozy.

          W pastach jego zawartośc jest mała, by zatem uzyskać widoczne efekty, trzeba stosować je dosyć długo, myjąc zęby przez 4 minuty. Wybieraj pasty o najniższej zawartości krzemionki, w przeciwnym razie szkliwo Twoich zębów będzie narażone na zbyt silne ścieranie.

          Unikaj zwłaszcza tych past, w których składzie krzemionka jest wymieniana na 1 lub 2 miejscu. Wzmacniająco działają natomiast potas i fluor, warto więc stosować pasty z ich dodatkiem.

 

PASKI Z ŻELEM

 

          Wybielanie zębów przy ich pomocy daje dużo lepszy efekt, bo żele zawierają więcej enzymu. Żel nanosisz na paski, a nastepnie przyklejasz je na górne i dolne zęby na 30 minut – raz lub dwa razy dziennie przez 7 lub 14 dni. W ten sposób możesz rozjaśnić zęby o 2 nawet 3 tony ( zależy to od szkliwa ). Efekty utrzymują się przez kilka miesięcy. Wadą pasków jest to, że sięgają tylko do czwórek ( zębów trzonowych nie wybielisz ). Cena od 25- 60 zł.

 

SYSTEM WYBIELAJĄCY 10 DNI

          W tak krótkim czasie możesz wybielić zęby aż o 5 tonów, w sposób bezpieczny dla szkliwa i dziąseł. Preparat Biała Perła system wybielający 10 dni ( do stosowania w domu ) zawiera oksydazę glukozy i nadtlenek karbamidu – w postaci żeli. Ma również w składzie, co ważne związki potasu i fluoru, wzmacniające tkanki miękkie. Do zestawu dołączone są nakładki, które przed użyciem trzeba włożyć do gorącej wody, by zmiękły, a następnie dopasować do zębów. Nanosisz pędzelkiem na zęby żel aktywujący, potem strzykawką aplikujesz do nakładek żel wybielający. Nosisz je na zębach 2 razy dziennie po 10 minut.

 

 

 

 

 

 

 

White Room Centrum Wybielania Zębów zajmuje się poprawą uśmiechu swoich klientów. Nieważne czy jest to rozmowa kwalifikacyjna, ceremonia zakończenia szkoły, ślub czy inne wydarzenie, czy też po prostu chcesz mieć piękny uśmiech. Posiadając piękne, białe zęby zyskasz na pewności siebie. Możesz mieć biały uśmiech już dziś, stosując wybielanie zębów akceleratorem Beyond Polus. Wybielanie Beyond jest uznawane za najbezpieczniejsze oraz najbardziej efektywne wybielanie zębów na świecie. Ciesz się z zabiegu wybielania zębów specjalnie dopasowanego do Ciebie. Pokaż swoje nowe białe zęby i piękny uśmiech. Jeśli szukasz wiadomości na temat wybielanie zębów w gabinecie, domowe wybielanie zębów czy produkty do wybielania w aptece takie jak płyn wybielający, pasta wybielająca do zębów czy nić dentystyczna, jesteś we właściwym miejscu.